tel. +48 12 647 97 77, 12 649 97 77

Nowa Inwestycja - Cieślewskiego 7A

Budynek mieszkalny wielorodzinny 5 kondygnacyjny w doskonałym położeniu.

Kompleks mieszkaniowy Cieślewskiego 7A

Nową inwestycją Firmy Janex jest wznoszony obecnie budynek wielorodzinny  przy ul. Cieślewskiego w bliskim sąsiedztwie Parku Lotników. Budynek 5 kondygnacyjny z podziemnym garażem stanowił będzie naturalną kontynuacje obecnej zabudowy. Stanowić on będzie prosta, zwartą bryłę, z czytelnym podziałem na sekwencyjne moduły. Z myślą o rowerzystach i rodzinach przy każdej z klatek zlokalizowano pomieszczenia wózkowni oraz liczne komórkach lokatorskich. W nadziemnych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania 29-65 m² (jedno, dwu i trzypokojowe) w różnych konfiguracjach aranżacji wnętrz. Garaż podziemny ma zapewnić komfort zamieszkiwania poprzez minimalizowanie ruchu kołowego przy samym budynku. Mieszkania na ostatnich kondygnacjach posiadają duże tarasy zapewniające dodatkową przestrzeń dla ich przyszłych właścicieli.

Firma Janex Sp.zoo Sp.k. pragnie poinformować wszystkich swoich Klientów, iż w chwili obecnej podstawowe prace budowlane na inwestycji przy ul Cieślewskiego 7A w Krakowie zostały czasowo wstrzymane w związku z toczącym się postępowaniem administracyjnym. Mając na uwadze dobro Klientów, zawarte umowy rezerwacyjne, jak i przyjęte zobowiązanie terminowego zakończenia prac budowlanych, Firma Janex Sp.zoo Sp.k.  informuje, iż w świetle zaistniałych okoliczności, termin wznowienia robót budowlanych przewidywany jest na II / III kw. 2018r.

ul. Cieślewskiego 7

Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest przy ul. Cieślewskiego, pomiędzy ulicami Bora Komorowskiego i Młyńską w środkowej części Krakowa, Cicha okolica, liczne tereny zielone z alejkami spacerowymi dadzą Państwu poczucie wytchnienia od codziennego zgiełku. Miłośnicy przyrody docenią bliskość terenów rekreacyjnych w pobliskim Parku Lotników. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, szkoła, przedszkole, centra handlowe Krokus, OBI. Obsługę komunikacyjną zapewniają liczne linie autobusowe, których przystanki oddalone są o niecałe 3 min spaceru od inwestycji. Główne arterie komunikacyjne miasta zapewniają dogodny dojazd w dowolny rejon. Bezkolizyjnie i szybko można wydostać się na obwodnice miasta, dalej na autostradę A4, lotnisko w Balicach oraz w kierunku Katowic.

Zobacz okolice inwestycji

Newsletter inwestycji

Chcesz mieć aktualne informacje o inwestycji ?